विश्वकै सबैभन्दा अग्लो परिवार

काठमाडौँ । मिनिसोटाको दर्याप परिवार आधिकारिक रूपमै विश्वकै सबैभन्दा अग्लो परिवार हो। परिवारको औषत उचाई ६ फिट ८ दशमलब ०३ इन्च छ । किसी भन्छिन उनी परिवारकै फुच्ची सदस्य हुन् ६ फिट ३ इन्च उचाइकी उनी निश्चय नै औपत महिलाभन्दा अग्ली छिन् । तर, परिवारमा भने उनी वास्तवमै डल्ली देखिन्छिन् । उनका पति स्कट ६ फिट ८ इन्च अग्ला छन् जबकी उनका दुई छोरीहरू भन्नार मोली क्रमश ६ फिट ८ इन्च र ६ फिट ६ इन्च छन ।

दर्याप परिवारकी कान्छी सदस्य एडम दर्याप ७ फिट ३ इन्च अग्ला छन् । सँगसँगै उनीहरू सबैको उचाई जोड्दा टेनिस कोर्ट मैदानको आधा हुन्छ । परिवारका सबभैन्दा अग्ला ट्वपलाई विश्वकै सबैभन्दा अग्ला परिवारको विश्व रेकर्ड राख्ने विचार आयो । सम्पूर्ण परिवार अर्थोपेडिक्स चिकित्सक डा. अन्ना सुडोहलाई भेटे। यसलाई आधिकारिक बनाउनको लागि प्रत्येक सदस्यको उचाइ गणना गर्न उभिएर र सुतेर दिनमा तीन पटक नाप्नुपर्थ्यो । सन् २०२० को ६ डिसेम्बरमा गिनिजले दर्याप्सलाई विश्वकै सबैभन्दा अग्ली परिवारको मान्यता दिएको थियो । ट्याप परिवारलाई कपडा र जुत्ताहरू किनमेल गर्न पनि समस्या छ आफूहरूलाई मिल्ने साइज पाइदैन् ।

(एजेन्सीको सहयोगमा

सेयर गर्नुहोस्

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *