हिमालयन लाइफको व्यतीत बीमालेख नवीकरणमा सुविधा


काठमाडौं। हिमालयन लाइफ इन्स्योरेन्स कम्पनीको व्यतीत बीमालेख नवीकरण गराउँदा लाग्ने बिलम्व शुल्कमा छुट पाइने भएको छ। साविकको प्राइम, गुराँस र युनियन लाइफबाट विभिन्न मितिमा बीमा गराई व्यतीत भएका बीमालेखहरुमा बीमाशुल्कको ब्याज र जरिवानामा छुट सुविधा दिएको कम्पनीले जनाएको छ। कम्पनीले आर्थिक वर्ष २०८० जेठ मसान्तसमम्मा व्यतीत भएका बीमालेख नवीकरण गर्दा छुटको व्यवस्था गरेको हो। कम्पनीले एक वर्षदेखि माथि ३ वर्षसम्मको बीमालेख नवीकरण गराउँदा लाग्ने ब्याज वा जरिवानामा शतप्रतिशत छुट दिएको छ। यसैगरी ३ वर्षदेखि ७ वर्षसम्म ५० प्रतिशत छुट र ७ वर्ष माथिदेखि जतिसुकै अवधिको बीमालेखमा २५ प्रतिशत छुटको व्यवस्था गरेको जनाएको छ। यस किसिमको व्यतीत बीमालेख नवीकरण गर्दा दिइएको छुट सुविधा बीमा अवधिभर एक पटकमात्र प्रदान गरिने कम्पनीले जनाएको छ।

सेयर गर्नुहोस्

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *