सांसद चौधरीको पहलमा स्वास्थ्य मन्त्रालयले पठायो तीन चिकित्सक


काठमाडौं । नवलपरासी १ बाट प्रत्यक्ष निर्वाचित सांसद एवं नेपाली कांग्रेसका केन्द्रीय सदस्य विनोद चौधरीको पहलमा स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) का विभिन्न तीन स्वास्थ्य संस्थामा चिकित्सक पठाएको छ । मन्त्रालयका अनुसार चिसापानी अस्पताल, बर्दघाटका लागि डा. मोहम्मद रजा अन्सारी, पकलिहवा स्वास्थ्य चौकीमा डा. पंकज कुमार यादव र जगन्नाथ स्वास्थ्यचौकीका लागि डा. विपुल कुमार झालाई पठाइएको छ ।

तीनै जना सरकारको छात्रवृत्ति २ वर्षे करार अन्तर्गत चिकित्सक हुन् । प्रतिनिधिसभा निर्वाचनका बेला नेता चौधरीले आफ्नो निर्वाचन क्षेत्रमा सहज र गुणस्तरीय स्वास्थ्य सेवाको व्यवस्था गर्ने प्रतिवद्धता जनाएका थिए । उनी निर्वाचित भएपछि चौधरी फाउण्डेसनको सहयोग र अन्य राज्यका निकायसँगको समन्वयनमा स्वास्थ्यसंस्थाको स्तरोन्नति र सेवा विस्तारको काम भइरहेको छ ।

सेयर गर्नुहोस्

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *