प्रिज्मार्क मार्केटिङ २८ वर्षको यात्रा पूरा


काठमाडौं । प्रिज्मार्क मार्केटिङले एकीकृत मार्केटिङ एजेन्सीको रूपमा २८ वर्षको यात्रा पूरा गरेको छ । सो अवधिमा बहुराष्ट्रिय निगम, बैंक तथा वित्तिय संस्था, अन्तर्राष्ट्रिय गैर सरकारी संस्था, कर्पोरेट व्यवसाय तथा सरकारी क्षेत्रहरू सहित ग्राहकहरूको एक विस्तृत श्रृंखला माझ उत्कृष्ट सिर्जनात्मक कार्य र अद्वितीय सेवाका लागि प्रसिद्धि कमाएको कम्पनीको दाबी छ । ‘हाम्रो २८ वर्षको यात्रा, हाम्रा विविध ग्राहकहरूलाई नवीन र प्रभावकारी मार्केटिङ समाधानहरू प्रदान गर्ने हाम्रो प्रतिबद्धताको प्रमाण हो ।

यसको श्रेय हाम्रो टोलीको समर्पण र हाम्रा मूल्यवान ग्राहकहरूको अटुट समर्थनलाई जाँदछ,’ कम्पनीका कार्यकारी निर्देशक पंकज प्रधानले भने । आफ्नो बृहत् कार्यकालभरि, प्रिज्मार्क मार्केटिङले उद्योगको गतिशील आवश्यकताहरू पूरा गर्न मार्केटिङ रणनीतिहरूको विकासशील परिदृश्यमा निरन्तर रुपमा रूपान्तरण गर्दै नवीन दृष्टिकोणहरू अँगाल्दै आएको छ। यस उपलब्धिले प्रिज्मार्क मार्केटिङको उत्कृष्टता, निरन्तर वृद्धि र एकीकृत मार्केटिङ कम्युनिकेसनको क्षेत्रमा अतुलनीय सेवाहरू प्रदान गर्ने अटल प्रतिबद्धतालाई झल्काएको कम्पनीले बताएको छ।

सेयर गर्नुहोस्

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *